ΧΟΡΤΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΟΡΤΑ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΟΥ ΑΝΑΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΧΟΡΤΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΡΙΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΗΔΗ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗ ΣΤΑ ΦΡΕΑΤΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Ένα Σχόλιο στο "ΧΟΡΤΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ"

Προς κ. Κων/νο Σιούλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος Χόρτα στο ποτάμι>> κι αριθμό 2893, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/05/2019. Την ίδια ημέρα με τα Δ.Υ. 228772/2019 & 228777/2019 έγγραφά μας αντίστοιχα διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Δ/νσης Καθαριότητας στη Δ/νση Πρασίνου και στη ΔΕΥΑΜΒ κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.