Παιδική Χαρά

Κύριε Δήμαρχε βλέποντας τα έργα που κάνετε στο Βόλο κ στην Ν.Ιωνια θα ήθελα να σας παρακαλέσω να σκεφτείτε κ το ενδεχόμενο μιας παιδικής χαράς στο πάρκο απέναντι από την Αγία Βαρβάρα.Ειναι ο χώρος μεγάλος αλλά τα παιδιά μικρότερης ηλικίας δεν έχουν που να παίξουν, άλλωστε δεν υπάρχει καμία παιδική χαρά στην τριγύρω περιοχή.Υπαρχουν πολλα παιδιά που θα χαρούν με τέτοιο έργο το ίδιο κ οι γονείς.Ευχαριστω πολύ!!

Ένα Σχόλιο στο "Παιδική Χαρά"

Προς Μαρία Λεφάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα
    του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος»Παιδική χαρά» κι αριθμό 2896 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/05/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.229500/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας όσον αφορά την πρότασή σας για δημιουργία χώρου παιδικής χαράς.
    Κωνσταντία Φώτου.