Κατασκευή πεζοδρομίου

Στη συμβολή των οδών Μαγνήτων – Κουταρέλια το πεζοδρόμιο είναι χωμάτινο και χρειάζεται πλακόστρωση. Είναι ακριβώς στην γωνία δίπλα στους κάδους και επιβαρύνεται από τα απορρίμματα καθώς δεν μπορεί να καθαριστεί.

Ένα Σχόλιο στο "Κατασκευή πεζοδρομίου"

Προς Δημήτρη Σούφλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος»Κατασκευή πεζοδρομίου» κι αριθμό 2898 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/05/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.229511/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Κωνσταντία Φώτου.