Μάρμαρο σπασμένο

Καλημέρα Ερμού με Τοπάλη Είναι σπασμένο ένα μάρμαρο μπροστά από το μαγαζί Αβδελας
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Μάρμαρο σπασμένο"

Προς κ. Νίκο Δούλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    < < Μάρμαρο σπασμένο>>κι αριθμό 2899 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/05//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 230298/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.