Φωτα στο παρκακι

Το παρκο της Προνοιας στην Νεα Ιωνια, ενω η υπηρεσια του πρασινου το φροντιζει τακτικα και σας ευχαριστουμε για αυτο, εχει πεσει σε μαυρο σκοταδι με οτι μπορει να συνεπαγεται αυτο, επειδη δεν εχει μπει ο φωτισμος (ενω οι κολωνες για τα φωτα εχουν ηδη τοποθετειθει εδω και ενα χρονο περιπου). Παρακαλω φροντιστε το.

Ένα Σχόλιο στο "Φωτα στο παρκακι"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φώτα στο παρκάκι>> κι αριθμό 2905 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 17/05/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 231439/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.