Όμορφα Φωτιστικά

Συγχαριτήρια για την αναβάθμιση των φώτων που είδα σε Καρτάλη και όπου αλλού έχουν μπεί ή και θα μπούν.Πλούσιο φώς και οικονομία με τα LED . Οφείλω να προσθέσω όμως ότι είναι αρκετά άχαρα τα φωτιστικά χωρίς τα τζάμια. Ελπίζω να το έχετε καταλάβει και εσείς και να υπάρχει σχεδιασμός για τοποθέτιση τζαμιών στο μέλλον ,απλών ή και ημιδιάφανων, ίσως και με το λογότυπο του Δήμου μας.
Ευχαριστώ για την φιλοξένια .

Ένα Σχόλιο στο "Όμορφα Φωτιστικά"

Προς κ.Παγιώτη Σταμάτογλου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Όμορφα φωτιστικά» κι αριθμό 2920 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 21/07/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 232717/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.