ΤΡΥΠΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΟΥΡΑΝΙΑΣΣΤΙΣ ΑΛΥΚΕΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΩΡΟΣ ΕΩΣ ΤΕΡΜΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΡΥΠΕΣ ΑΠΟ ΚΑΚΟΤΕΧΝΙΕΣ -ΚΕΝΑ ΤΗΣ ΔΕΥΑΜΒ .ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΓΙΑ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΑ ΑΥΤ/ΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

Ένα Σχόλιο στο "ΤΡΥΠΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ"

Προς κ. Κων/νο Τσιλοχρήστο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    < < Τρύπες στο δρόμο>> κι αριθμό 2929 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/05/2019
    Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 234553/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ ΚΙ αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.