Μεταφορά κάθου ανακύκλωσης

Παρακαλώ επαναφέρατε στην θέση του (Γωνία Στρ. Σαράφη με Κωσταντά) τον κάδο ανακύκλωσης που μεταφέρθηκε στην Στρ. Σαράφη.

Ένα Σχόλιο στο "Μεταφορά κάθου ανακύκλωσης"

Προς κ. Γιώργο Πούλιο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Μεταφορά κάδου ανακύκλωσης>> κι αριθμό 2967 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/06/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.238805/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Ευχαριστούμε για την επικοινωνία σας με την ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου και για τη χρήσιμη ενημέρωση
    Κωνσταντία Φώτου.