Κλαδεμα επειγον!!

Χαιρεται :) υπαρχουν 2 δεντρα μπροστα στο σπίτι μου στην οδο μαγνητων 229 με σταθα που εχουν φουντωσει παρα πολυ και μας κρυβουν ολο το φως. Σας παρακαλω αν γίνεται στειλτε εναν ανθρωπο να το κλαδεψει, ευχαριστώ πολυ :)

Ένα Σχόλιο στο "Κλαδεμα επειγον!!"

Προς κ. Άρτεμις Σχίππερ
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < < Κλάδεμα επείγον>> κι αριθμό 2968 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/06/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.238854/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.