ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΜΟΝΟΠΑΤΙΟΥ

Επανέρχομαι στο από 2-4-2019 αίτημά μου καταχωρημένο με αριθμό πρωτ. 217153 και σας εκφράζω τα παράπονά μου διότι καμία ενέργεια δεν έγινε για τον καθαρισμό του μονοπατιού στον Αγ. Γεώργιο κουκουράβας ( από το δρόμο Villa Sonia) προς την εκκλησία Αγ.Γεωργίου.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.

Με εκτίμηση,

Ηλίας Τογκουσίδης

Τηλ. 6944505313

——————————————————————————–

From: novoville [mailto:info@novoville.com]
Sent: Tuesday, April 02, 2019 10:08 AM
To: togos@vol.forthnet.gr
Subject: ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ – Επικοινωνία σχετικά με το αίτημά σας με αριθμό #217153

Προς κ. Ηλία Τογκουσίδη
Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
“ Καθαρισμός μονοπατιού » κι αριθμό 2818, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 02/04/2019 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 217153/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
Κωνσταντία Φώτου.

Κάντε δεξιό κλικ εδώ, για να κάνετε λήψη των εικόνων. Για να συμβάλει στην προστασία του απορρήτου σας, το Outlook απέτρεψε την αυτόματη λήψη αυτής της εικόνας από το Internet.
novoville logo

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΜΟΝΟΠΑΤΙΟΥ"

Προς κ. Ηλία Τογκουσίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ κι αριθμό 2978 σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/06/2019 κΑΙ την ίδια ημέρα με το ΔΥ 239823/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Κωνσταντία Φώτου.