Αντικατάσταση μπλε κάδου

Παρακαλώ πολύ όπως προβείτε στην αντικατάσταση του συγκεκριμένου μπλε κάδου καθώς όπως μπορείτε να δείτε είναι σπασμένος. Η τοποθεσία του είναι Δορυλαίου 74 με Κωνσταντινουπόλεως στην Νέα Ιωνία. Ευχαριστώ πολύ

Ένα Σχόλιο στο "Αντικατάσταση μπλε κάδου"

Προς κ. Διογένη Φωτάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ Αντικατάσταση μπλε κάδου“ κι αριθμό 2994 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/06/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.241333/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου