Καμένες λάμπες

Στην οδό Κιτσου Μακρή, στη νέα Ιωνία, στο συκγροτημα των εργατικων κατοικιων, έχουν καεί οι λάμπες εδω και τουλαχιστον 6 μήνες, με αποτέλεσμα η ορατοτητα στο δρόμο να ειναι απίθανη

Ένα Σχόλιο στο "Καμένες λάμπες"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος κι αριθμό 3002 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 19/06//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 241704/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης