ΥΓΙΕΙΝΗ

Επανέρχομαι σε προηγούμενο αίτημά μου ( κωδικό #241326), καθώς οι κύριοι της καθαριότητας μάλλον μπερδευτήκανε και καθαρίσανε ένα ήδη καθαρό οικόπεδο επί της Βλαχάβα. Το οικόπεδο που έχει το πρόβλημα είναι στην πάροδο Πολυλά και είναι αυτό της φωτογραφίας!!! Ας κάνουν άλλον ένα κόπο οι κύριοι και αν δεν το βρίσκουν ας χτυπήσουν Βλαχάβα 120 (κουδούνι Μητρολιού), για να το υποδείξω. Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "ΥΓΙΕΙΝΗ"

Προς κ. Αναστασία Μητρολιού
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Υγιεινή” κι αριθμό 3035, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/06/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 244427/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας & στη Δ/νση Πρασίνου αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.