ΥΓΙΕΙΝΗ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ

Επανέρχομαι σε προηγούμενο αίτημά μου ( κωδικό #241326), καθώς δεν υπήρξε καμμιά κίνηση από κάποιον αρμόδιο. Οι θερμοκρασίες των τελευταίων ημερών έχουν επιδηνώσει το πρόβλημα. Επαναλαμβάνω και ελπίζω για θετική ανταπόκριση αυτή τη φορά, »το οικόπεδο που έχει το πρόβλημα είναι στην πάροδο Πολυλά και Βλαχάβα 120 και είναι αυτό της φωτογραφίας!!! Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "ΥΓΙΕΙΝΗ & ΑΣΦΑΛΕΙΑ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό 3073 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/07/2019. Την ίδια ημέρα και με αριθμό 248814 στάλθηκε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένονται ενέργειες.
    Μίλτος Φωκίδης