ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΖΩΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΖΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ
ΕΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ……ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΑ .ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΑΤΕΣ ΣΚΥΛΙΑ ΜΟΥΛΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΗΦΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΑΓΕΛΑΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΗ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΒΟΣΚΩΝ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ .
ΑΣ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ.
ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΤΙΣ ΚΑΚΟΤΕΧΝΙΕΣ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΣΤΙΣ ΕΛΛΕΙΨΕΙΣ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΗΣ ΣΗΜΑΝΣΗΣ ΠΡΟΣΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ Η ΚΑΚΩΣ ΔΕΣΠΟΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΥΓ.ΟΤΑΝ ΔΙΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΔΕΙΑΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΑΓΕΛΑΔΑ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΚΤΗΝΟΒΑΣΙΑΣ

Ένα Σχόλιο στο "ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό αιτήματος 3074 στις 11/07/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 248857/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Kοινωνικής Προστασίας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης