ΔΕΝΔΡΟ ΚΟΨΙΜΟ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ 9 ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΚΛΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ Η ΣΕ ΥΛΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ Η ΡΙΖΕΣ ΤΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ 1 ΜΕΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΤΡΗΤΕΣ ΤΗΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ.

Ένα Σχόλιο στο "ΔΕΝΔΡΟ ΚΟΨΙΜΟ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3083 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/07/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.248851/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Διεύθυνση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης