Καθαριότητα

Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για την απόσυρση ενός παραπεταμένου στρώματος που βρίσκεται δίπλα στους κάδους απορριμάτων στη διασταύρωση των οδών Σταδίου και Ολυμπιάδος.
Επίσης, στην ανωτέρω αναφερόμενη θέση των κάδων απορριμάτων να μεριμνήσετε για καθαρισμό του χώρου.
Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαριότητα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3106 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/07/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 250883/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας αντίστοιχα.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Μίλτος Φωκίδης