παρεμβαση σε πεζοδρομο

Επειγει να τοποθετηθουνε οπως σε ολους τους πεζοδρομους, ειτε ζαρτινιερες ειτε καγκελακια στο κομματι του πεζοδρομου Τακη Οικονομακη με Κ. Καρταλη διοτι εχει μετατραπει σε παρκινγκ μηχανων η βιτρινα της επιχειρησης μου οπως θα δειτε απο την φωτο που επισυναπτω, παρεμποδιζεται η προσβαση στην επιχειρηση μου οπως και σε διπλανες εισοδους καταστηματων και οικοδομων. Ειναι θεμα χρονου να συμβει οχι μονο ζημια στην τζαμαρια της επιχειρησης μου αλλα και τραυματισμος. Παρακαλω το συντομοτερο μεριμνησετε για το αυτονοητο οπως εχετε υποχρεωση.

Ένα Σχόλιο στο "παρεμβαση σε πεζοδρομο"

Προς κ. Παναγιώτη ΒΛΑΧΟΝΆΤΣΙΟ
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Παρέμβαση σε πεζοδρόμιο” κι αριθμό 3169, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/08/2019 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ. 255781/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην το Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Κωνσταντία Φώτου.