Επικίνδυνη λακούβα

Υπάρχει επικίνδυνη λακούβα στη μέση του οδοστρώματος στην οδό Βενιζέλου 163, στην περιοχή της Νέας Ιωνίας. Παρακαλώ να μερμνήσετε για την αποκατάστασή της.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνη λακούβα"

Προς κ. Βασίλειο Καρνούτσο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Επικίνδυνη λακκούβα>> κι αριθμό 3170 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/08//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 255792/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ (Τμήμα ύδρευσης) εφόσον αφορά λακκούβα μετά από εργασίες της ΔΕΥΑΜΒ και στο τμήμα οδοποιίας της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.