Κάλυψη Φρεατίου

Στην διασταύρωση των οδών Αριάδνης και Γαλατείας στη Νέα Δημητριάδα (κοντά στο «Κένταυρος») καταλήγει η αποχέτευση του σπιτιού μου.
Το φρεάτιο είναι καλυμμένο με μία μεγάλη πέτρα αντί για μεταλλικό καπάκι.
Επειδή αυτός ο τρόπος κάλυψης είναι επικίνδυνος στη πρόκληση ατυχήματος και, ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες μυρίζει άσχημα
παρακαλώ όπως εξετάσετε τη πιθανότητα της ορθής κάλυψης του φρεατίου

Ένα Σχόλιο στο "Κάλυψη Φρεατίου"

Προς κ. Κων/νο Βαμβακά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κάλυψη φρεατίου>> κι αριθμό 3171 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/08//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.255762 /2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.