ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ/ΞΕΡΑ ΧΟΡΤΑ

Καλημέρα,θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι στην οδό Μητρ.Ιωακείμ από το ύψος της Παρασκευοπούλου και προς τα πάνω τα ξερά χόρτα έχουν βγεί μέχρι μέσα στο δρόμο και το πεζοδρόμιο δεν έχει καθαριστεί ποτέ και δεν έχει φτιαχτεί με αποτέλεσμα οι πεζοί να περπατάμε μέσα στη μέση του δρόμου κινδυνεύοντας από τα αυτοκίνητα. Επίσης γύρω από τους κάδους απορριμάτων στον ίδιο δρόμο, υπάρχουν πολλές σακούλες και πεταμένα αντικείμενα.Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ/ΞΕΡΑ ΧΟΡΤΑ"

Προς κ. Μαρία Σκαρίμπα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με τίτλο αιτήματος
    “ Καθαριότητα/ξερά χόρτα” κι αριθμό 3173 στις 06/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 256143/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.