Φανάρια εκτός λειτουργίας

Τα φανάρια προειδοποίησης για την στροφή στο στρατιωτικό αεροδρόμιο (111 Πτέρυγα Μάχης) όπως φεύγουμε από Ν.Αγχίαλο για Μικροθήβες είναι εκτός λειτουργίας εδώ και 7 ημέρες και θεωρώ ότι πρέπει να επισκευαστούν άμεσα γιατί οι οδηγοί διαπιστώνουν την αλλαγή των φαναριών από πράσινο σε κόκκινο χωρίς προειδοποίηση.

Ένα Σχόλιο στο "Φανάρια εκτός λειτουργίας"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3177 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/08//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 256784/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Φωτεινής Σηματοδότησης της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης