Περιφεριακος

Ο περιφερειακός του Βόλου είναι εγκαταλελειμμένος εδώ και χρόνια. Παρακαλούμε για την ασφαλτόστρωση του στα σημεία που χρειάζεται, διαγραμιση του, ξεχορταριασμα της νησίδας του και τοποθέτηση μιας πινακίδας στον κόμβο άλλης μεριάς που να λέει ΟΔΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ και να έχει ένα βέλος που να δείχνει προς τα εκει γιατί πολλοί οδηγοί μπερδεύονται σε εκείνο το σημείο .

Ένα Σχόλιο στο "Περιφεριακος"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/08/2019 κι αριθμό 3179. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 256792/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης