Καμμένη Λάμπα

Ήρθε σήμερα το συνεργείο με το μικρό φορτηγάκι και άλλαξε δύο λάμπες που τους υπέδειξα στην περιοχή των Πλατανιδίων . Δυστυχώς η μία από αυτές δεν ανάβει και πολύ φοβάμαι ότι δεν βιδώθηκε σωστά επάνω στην κολώνα της ΔΕΗ. Παρακαλώ ενημερώστε το συνεργείο σας με το μικρό φορτηγάκι, όταν ξαναέρθει στα Πλατανίδια να επικοινωνήσει μαζί μου στο 6945292421 για να τους υποδείξω την λάμπα.
Να τονίσω και συνάμα να σας ενημερώσω ότι τα άτομα που ήρθαν σήμερα ήταν πολύ ευγενικά και πρόθυμα να βοηθήσουν και προ πάντων με χαμόγελο. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων…

Ένα Σχόλιο στο "Καμμένη Λάμπα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό αιτήματος 3181 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/08//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 256804/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης