Ξεραμένα κλαδιά

Γεια σας , Σχετικά με το από 30.7. 19 αίτημα αποκομιδής ξεραμένων κλαδιών στην Νέα Αγχίαλο και η άμεση και ευγενική απάντηση σας στις 31.7.19 .Να υπενθυμίσω ότι ο κίνδυνος φωτιάς από τα ξεροκέφαλα εξακολουθεί να υπάρχει ,παρακαλώ επιτρέψτε με να επιμένω στο αίτημα για την αποκομιδή τους .

Ένα Σχόλιο στο "Ξεραμένα κλαδιά"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3182 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.257184/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης