Καθαρισμός γωνίας Πορταριάς

Καλησπέρα σας,

Βρέθηκα μπροστά σε ένα αισχρό θέαμα όταν σταμάτησα στη γνωστή στροφή πριν την Πορταριά που έχει θέα τον Βόλο. Τα σκουπίδια είναι πιο πολλά και από αυτά του Παγασητικού. Σας παρακαλώ ας ειδοποιηθεί κάποια αρχή να καθαρίσει τον χώρο. Σας επισυνάπτω κάποιες εικόνες.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός γωνίας Πορταριάς"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3184 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.257516/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης