Καθαρισμός

Καθαρισμός του πάρκου στο λιμανάκι στη Νέα Αγχίαλο έχει αφεθεί στην τύχη του.πλακώσαν και οι τσιγγάνοι και εχει γεμίσει νάρκες.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3192 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.257774/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης