ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΤΕΛΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΕΡΓΟΛΑΒΟΥ ΔΕΥΑΜΒ

Το οδόστρωμα στο συγκεκριμένο σημείο στην είσοδο του οικισμού Φυτόκου και 20 περίπου μέτρα πάνω από τον ιππικό όμιλο μετά από επισκευή που εκτέλεσε εργολάβος της ΔΕΥΑΜΒ εδώ και δεκαπέντε ημέρες παραμένει χωρίς άσφαλτο και έχει υποχωρήσει το χώμα που πρόχειρα τοποθετήθηκε. Στο σημείο δεν έχει τοποθετηθεί καν σήμανση με αποτέλεσμα επειδή βρίσκεται πάνω σε στροφή να είναι πολύ επικίνδυνο για τους διερχόμενους οδηγούς, ιδιαίτερα δίκυκλων.

Ένα Σχόλιο στο "ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΤΗΤΑ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΤΕΛΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΕΡΓΟΛΑΒΟΥ ΔΕΥΑΜΒ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3195 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.257921/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.
    Μίλτος Φωκίδης