Καδος απορ.

Κυριε δημαρχε υπαρχει καδος απορρηματων πεταμενος μεσα στον κραυσιδωνα στο υψος της Στρατηγου Μακρυγιαννη με Καραπατζακη εδω και μερες. Στα τηλεφωνα του δημου δεν απαντα κανεις. Επιτελους να τον μαζεψετε γιατι ερχονται βροχες και θα τον βρειτε στην θαλασσα ετσι οπως πατε.

Ένα Σχόλιο στο "Καδος απορ."

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3203 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 16/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.258230/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης