Καθαρισμος

Κυριοι,
σας εχω ιδοποιηση ξανα να καθαρισετε εκταση σε χωραφι που βρισκεται στην βορεια πλευρα απο το σημειο φυλαξης της μηχανης του τρενου στα ανω λεχωνια. Τι να κανω να ερθω στο δημαρχο μια και εσεις δεν κανετε τιποτα και βεβαια δεν απανταται.
Καλη σας μερα

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμος"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3204 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 16/08/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.258219/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης