Αστικός λαχανόκηπος

Ο δήμος πρέπει να δρομολογήσει τη δημιουργία ενός αστικού λαχανόκηπου όπως όλες οι υπόλοιπες πόλεις της Ελλάδας και του εξωτερικού… Υπάρχουν αρκετοί χώροι πρασίνου που θα μπορούσαν να εξυπηρετήσουν τον σκοπό αυτό και καλό θα ήταν να μην παραβλεφθεί αυτό το θέμα.

Ένα Σχόλιο στο "Αστικός λαχανόκηπος"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με αριθμό 3230 τις 26/08/2019 . Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 259788/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης