ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ/ΚΟΠΗ ΔΕΝΤΡΟΥ

ΟΙ ΡΙΖΕΣ ΤΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΔΟΜΙΚΕΣ ΒΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ Κ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.
ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΚΟΠΗ Κ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ.
ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΟΓΕΙΟΙ ΑΓΩΓΟΙ ΑΕΡΙΟΥ, ΝΕΡΟΥ, ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΡΕΥΜΑΤΟΣ Κ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ.

Ένα Σχόλιο στο "ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ/ΚΟΠΗ ΔΕΝΤΡΟΥ"

Προς κ. Αθανάσιο Στεργιανό
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αντικατάσταση -Κοπή δένδρου>> κι αριθμό 3274 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/09/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 263834/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.