Υπόγειοι κάδοι ανακύκλωσης σε αναμονή

Γιατί ακόμη δεν «ανοίγουν» οι υπόγειοι κάδοι ανακύκλωσης, που είναι στη συμβολή Δημητριάδος και 2ας Νοεμβρίου;

Ένα Σχόλιο στο "Υπόγειοι κάδοι ανακύκλωσης σε αναμονή"

Προς κ. Ιωάννα Ζορμπά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Υπόγειοι κάδοι ανακύκλωσης σε αναμονή>> κι αριθμό 3287 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/09/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 265214/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.