Κλάδεμα μεγάλου δέντρου

Παρακαλώ να κλαδέψετε την μεγάλη μουριά που βρίσκεται μπροστά από το σπίτι επί της οδού Δημ. Γεωργιάδου 215 γιατί έχει ψηλώσει υπερβολικά και μπορεί να γίνει επικίνδυνη για την σκεπή του σπιτιού που βρίσκεται εκεί.

Ένα Σχόλιο στο "Κλάδεμα μεγάλου δέντρου"

Προς κ. Χρύσα Σκοπελίτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κλάδεμα μεγάλου δένδρου>> κι αριθμό 3309 ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 19/09/2019 . Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 267660/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.