Κατάληψη πεζοδρομίου

Στην οδό Νικοτσάρα 115 το πεζοδρόμιο είναι γεμάτο γλάστρες και σαβουρες εμποδίζοντας την διέλευση πεζών.Παρακαλουμε άμεσα για την επίλυση του προβλήματος

Ένα Σχόλιο στο "Κατάληψη πεζοδρομίου"

Προς κ. Μιχάλη Βλάχο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κατάληψη πεζοδρομίου>> κι αριθμό 3311, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/09/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 267616/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.