ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Η λάμπα του στύλου ηλεκτροφωτισμού στη διαστάυρωση των οδών Αλκήστιδος και Δευκαλίωνος στη Νέα Δημητριάδα δεν λειτουργεί εδώ και μία εβδομάδα. Πριν σβήσει μόνιμα η λάμπα για ένα δεκαήμερο ακουγόταν ένας μόνιμος συνεχόμενος δυνατός ήχος (σαν σφύριγμα).
Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.

Ένα Σχόλιο στο "ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ"

Προς κ. Κώστα Λυκοδήμο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Δημοτικός φωτισμός “κι αριθμό 3313 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 23/09/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.268648/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.