Λάμπα φωτισμού

Παρακαλώ, μία λάμπα φωτισμού να τοποθετηθεί. Περιοχή Αστέρια Αγριάς. Πάροδος Αγίου Αθανασίου. Καινούργια κολόνα.

Ένα Σχόλιο στο "Λάμπα φωτισμού"

Προς κ. Δημήτρη Μπαΐλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Λάμπα φωτισμού»κι αριθμό 3316 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 23/09/019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.268538/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.