ΦΡΕΑΤΙΟ ΞΕΚΟΛΗΜΕΜΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΤΗΝ 19η ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2019 ΔΗΛΩΣΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (2421055555) ΤΗΣ ΔΕΥΑΜΒ 11:10 ΠΜ ΤΗΝ ΒΛΑΒΗ ΦΡΕΑΤΙΟΥ. ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΚΑΙ ΓΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ. Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΔΙΑΒΗΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΒΛΑΒΗΣΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ.
Η ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΤΟΥ ΦΡΕΑΤΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΟ ΘΟΡΥΒΟ.
Ο ΗΧΟΣΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΙΔΙΕΤΑΙΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΟΧΗΜΑΤΑ .
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟΣΟ ΤΙΣ
ΠΡΩΙΝΕΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΕΣ ΩΡΕΣ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Ένα Σχόλιο στο "ΦΡΕΑΤΙΟ ΞΕΚΟΛΗΜΕΜΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ"

Προς κ.Νικόλαο Θεραπιώτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Φρεάτιο ξεκολλημένο αποχέτευσης” κι αριθμό 3369 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.273034/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας τμήμα στη ΔΕΥΑΜΒ (Τμήμα Αποχέτευσης) κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.