κλαδια που βγαίνουν μεσα στον δρομο

μου εχετε στιλει την κατωθη απαντηση πως το θεμα εχει επιλυθει
σας πληροφορω ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ και μαλον ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ σας κοινοποιω την φωτογραφια που την εβγαλα στις 6/10/2019 και εαν νομιζετε οτι τα κλαδια απο την λεμονια-δαφνια-μανταρινια δεν βγαίνουν στον δρομο τοτε θα παω σε οφθαλμιατρο αφου πρωτα παω το αμαξι για βαψιμο απο τις γρατσουνιες των δεντρων.
παρακαλω πολυ να κανετε την δουλεια σας και οταν κλαδευτουνε τα κλαδια ΤΟΤΕ θα μου στιλετε οτι ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ
το τηλεφωνο μου ειναι 6942518580

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το αίτημά σας με κωδικό #269511 επιλύθηκε από την αρμόδια υπηρεσία του Δήμου. Σας ευχαριστούμε για τη βοήθειά σας να κάνουμε το Δήμο μας καλύτερο!

Με εκτίμηση,
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ