φωτισμς στη ζαχου

Γεια σας.Εδω και αρκετες ημερες δεν υπαρχει ηλεκτροφωτισμος στην μια πλευρα της ζαχου απο Αναπαυσεως εως 2ας Νοεμβριου.

Ένα Σχόλιο στο "φωτισμς στη ζαχου"

Προς κ. Χρήστο Κοσμίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    < <Φωτισμός στη Ζάχου> κι αριθμό 3373, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 274081/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.