ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΝΕΑΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΒΑΛΩΝΤΑ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΤΗΡΙΟΥ(ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΖΑΜΙΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΠΟΡΤΕΣ,ΕΧΟΥΝ ΞΗΛΩΣΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ ΑΣΧΗΜΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΤΟΥ ΚΤΗΡΙΟΥ}.ΜΙΑ ΕΠΙΤΟΠΙΑ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΙΣΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΑΣ.

Ένα Σχόλιο στο "ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ"

Προς κ. Χρήστο Κοσμίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Μεταξουργείο” κι αριθμό 3374 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.274064/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας και των αντίστοιχων τμημάτων .