ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

Σας ενημερώνω ότι στην οδό Ευρυδίκης μεταξύ Απόλλωνος και Αριάδνης (μπροστά στον χωματόδρομο) έχει καεί η λάμπα φωτισμού που βρίσκεται στην ξύλινη κολόνα της ΔΕΗ. Παρακαλώ για τις δικές σας ενέργειες προκειμένου να αλλαχτεί η καμμένη λάμπα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ"

Προς κ. Μαρία Μακρυγιάννη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    < <Καμμένη λάμπα >> αριθμό 3376, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.274131/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.