Καδοι

Εξω ακριβως απο το 5ο και 11ο νηπιαγωγειο Ν.Ιωνιας εχει πολλους καδους.! Ακριβως απ εξω.. ειναι απαραδεκτο.! Εκει παιζουν τα παιδια μας..Θα παρακαλουσα πολυ για την μεταφορα τους! Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!

Ένα Σχόλιο στο "Καδοι"

Σχετικά με την ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3394, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 275448/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Υπηρεσία Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Μίλτος Φωκίδης