Καθαρισμός κραυσιδωνα

Καλημερα!!! Ο κραυσιδωνας είναι γεμάτος δέντρα και γεμάτος φέρτα υλικά!!! Ο χείμαρρος χρειάζεται επειγόντως καθάρισμα άμεσα γιατί σε μια πιθανή βροχή θα υπάρξουν προβλήματα. Σας ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός κραυσιδωνα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3395 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.275622/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης