Διαρροή νερού

Καλησπέρα σας. Για τρίτη φορά στο ίδιο σχεδόν σημείο του δρόμου, στην οδό Χατζηδάκη, έξω από το ειδικό σχολείο πάνω από τον περιφερειακό για Φυτόκο υπάρχει διαρροή νερού από το οδόστρωμα.

Ένα Σχόλιο στο "Διαρροή νερού"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3396 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.275844/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης