Επισκευή καλυμματος ύδρευσης

Στην οδό Θράκης 9 στο πεζοδρόμιο έμπροσθεν της εισόδου οικοδομών από όπου διέρχονται πάνω από 30 οικογενειες καθημερινά χρήζει επισκευής η βάση στήριξης καλυματος ωρολογιων ύδρευσης. Είναι πολύ επικίνδυνο πέρασμα ιδιαίτερα για τα μικρά παιδιά και ηλικιωμένοθς.

Ένα Σχόλιο στο "Επισκευή καλυμματος ύδρευσης"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3397 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.275850/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης