ΚΑΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ΣΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ

ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΕΝΟΣ Ο ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΜΒΡΑΖΗ
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΣ ΒΟΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΜΒΡΑΖΗ ΜΕ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑΣ ΣΕ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ"

Προς κ. Φίλιππο Σαμαρά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καμένος λαμπτήρας σε φωτιστικό>> κι αριθμό 3400, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 16/10//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 276376/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.