τροχαία

Στην οδό Γαζή με Δεληγιώργη γίνονται συνεχως τροχαία ατυχήματα …Στας παρακαλω να μεριμνήσετε για την ασφάλεια στην συγκεκριμένη διασταύρωση ….Σας θερμοπαρακαλώ κάντε άμεσα κάτι…κυκλοφορούν παιδάκια σε ποδήλατα …κινδυνεύει η ζωή τους….

Ένα Σχόλιο στο "τροχαία"

Προς κ. Νίκη Χαρμάνη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Τροχαία” κι αριθμό 3411 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 21/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 277771/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Υπηρεσία Βιώσιμης κινητικότητας και στη Δημοτική Αστυνομία αντίστοιχα και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.
    Κωνσταντία Φώτου.