ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΖΟΥΓΚΛΑ

Σας παραθέτω και φωτογραφίεςπου αφορούν το αίτημα Νο 274585 όπου λανθασμένα μου απαντήσατε ότι έχει καθαριστεί.

Ένα Σχόλιο στο "ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΖΟΥΓΚΛΑ"

Προς κ. Kων/νο Δελημουχτάρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Οικόπεδο ζούγκλα” κι αριθμό 3412 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 21/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.277743/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας ς & στη Διεύθυνση Πρασίνου αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών .