Επικίνδυνη Λακκούβα

Επίσης φωτογραφία με την λακκούβα στην οδό Αλκήστιδος.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνη Λακκούβα"

Προς κ. Κων/νο Δελημουχτάρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Επικίνδυνη λακκούβα” κι αριθμό 3413 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 21/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.277760/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.